Dub 172013
 

Kanadský fotograf Matt Molloy posunul svou tvorbu na zcela jinou úroveň. Sám se věnuje time-lapse fotografii, ale zároveň použil techniku vícenásobné expozice, která dává jeho snímkům zcela jinou dimenzi. Mraky na obloze tak vypadají, jako malované štětcem.

 

 

Jeho technika tkví v pořizování časosběrných fotografií, které se pořizují za účelem HDR obrazů, nebo ke zvýšení hloubky ostrosti, nebo k vytváření časosběrných videí. Fotografie, kterých je 100 až 200, pak skládá v programu Adobe Photoshop na sebe v režimu „Lighten“ (Zesvětlit). Výsledkem jsou tyto úžasné fotografie, na kterých oblaka vypadají, jako malované štětcem.

 

 

8197407320_b86f3207b7_b

Zde je malá ukázka z tvorby Matta Molloye. Více jeho fotografií můžete shlédnout na Fine Art America, nebo na 500px, nebo na Flickru. A jak fotografie vznikají se můžete podívat na YouTube.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)