Dub 252013
 

Olympus chystá v nejbližší době zveřejnit informace o novém digitálním fotoaparátu. Na čínských stránkách Olympusu se objevila upoutávka na nový typ Micro Four Thirds fotoaparátu. Že půjde o fotoaparát řady PEN není pochyb. Tento nový model by měl být k vidění na čtyřech různých veletrzích, které se konají v čínských městech, včetně Šanghaje, v období mezi 11.květnem a 1.červnem.

 

Podrobnosti o novém PENu zatím nejsou známy. Podle serveru www.43rumors.com se bude jednat dokonce o dva nové typy: Olympus PEN E-P5 a jeho lite verzi PEN E-PL6.

V souvislosti s uvedením nového (nových) PENů přichází společnost Olympus s nabídkou slev na starší generaci fotoaparátů PEN. Například Olympus PEN E-P3 nyní lze pořídit za 8.999,-Kč (poze tělo) a Olympus PEN E-P3 Pancake Kit za 9.999,-Kč (tělo + objektiv M.Zuiko Digital 17mm 1:2.8 Pancake). Více slev na www.olympusobchod.cz.

 

ttry_main_img

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)