Hasselblad Lunar – Limited Edition

Společnost Hasselblad uvádí na trh limitovanou edici modelu Hasselblad Lunar. Tato edice se vyznačuje horní stranou, která je pokryta zlatem a koženou rukojetí (gripem) v červené barvě. Zájemci o tento model si ale musí pospíšit, bude k dispozici pouze 200 kusů tohoto exklusivního kousku.

 

U Hasselbladu to srší samými vtipy. Když loni v dubnu tato společnost uvedla na trh Hasselblad Lunar, což jsou do velmi drahého kabátu oděné vnitřnosti fotoaparátu Sony NEX 7, bylo to považováno za hloupý vtip. Netrvalo dlouho a Hasselblad „překabátil“ další fotoaparát, tentokrát to byl kompakt SONY CyberShot DSC-RX100. Další vtipný počin.

Nyní si u Hasselblad asi řekli „do třetice všeho dobrého“ a uvádějí na trh facelift fotoaparátu Hasselblad Lunar. Tentokrát použili pro „výzdobu“ těla fotoaparátu zlato a kůži. Takže pokud se vám Hassleblad Lunar zdál málo exklusivní a levný, můžete si pořídit tento faceliftovaný model. Ale musíte si pospíšit, neboť do prodeje půjde pouze 200 kusů. A nejen pospíšit, ale musíte si nachystat i potřebný obnos. Hasselblad Lunar Limited Edition totiž vyjde na cca 7.200 EUR nebo 9.800 USD + DPH.

Hasselblad uvádí tento model fotoaparátu u příležitosti čínského nového roku, který je letos 31.ledna. Čínský nový rok je někdy označován jako lunární nový rok. Tady je ta souvislost s datem uvedení na trh: Hasselblad Lunarlunární nový rok.

Hasselblad Lunar Limited Edition

Hasselblad Lunar Limited Edition

Hasselblad Lunar Limited Edition

Hasselblad Lunar Limited Edition bude k dispozici od 31.ledna 2014 a bude se prodávat v sadě se setovým objektivem 18-55 mm.

Zdroj: Hasselblad.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *