Úno 162014
 

Společnost SanDisk uvádí na trh novou paměťovou kartu SanDisk Extreme Pro UHS-II. Je to prozatím nejrychlejší paměťová karta na světě. Je založena na nejnovější specifikaci paměťových karet UHS-II. Rychlost zápisu je až 250 MB/s a rychlost čtení vynikajících až 280 MB/s.

 

 

SanDisk rozšiřuje řadu paměťových karet Extreme Pro o novou kartu, která odpovídá novým specifikacím paměťových karet UHS-II.  Jde o kartu SanDisk Extreme Pro UHS-II, která splňuje standart UHS Speed Class 3 (U3). Rychlost zápisu dat na kartu je až 250 MB/s a rychlost čtení až 280 MB/s. Bude se vyrábět o kapacitách 16, 32 a 64 GB.

Karta je optimalizována pro příští generace digitálních fotoaparátů a profesionálních videokamer, které podporují UHS-II standart. Vysoká rychlost zápisu umožňuje uživatelům pořizovat snímky v plném rozlišení v kontinuálním snímání jak v RAW, tak i v JPEG formátech. Karta nabízí i nejvyšší výkon pro trvalé zachytavání videa s datovým tokem 30 MB/s, což umožňuje zachycení videa ve 4K, 3D a Full HD kvalitě.

Jako první zařízení UHS-II kompatibilní je nový fotoaparát FUJIFILM X-T1.

SanDisk Extreme Pro UHS-II

Karty SanDisk Extreme Pro jsou testovány pro dlouhou životnost v extrémních teplotních podmínkách. Společnost poskytuje na tyto karty doživotní záruku a nabízí také jednoletou licenci pro používání software RescuePRO ® Deluxe Recovery Media, který obnoví Vaše smazaná data z karty.

Společně s novou paměťovou kartou SanDisk uvádí i čtečku paměťových karet SanDisk Extreme Pro UHS-II SD Card Reader/Writer. Tato čtečka také splňuje požadavky UHS-II standartu a je určena pro rozhraní USB 3.0, pomocí kterého je schopna přenášet data rychlostí až 500 MB/s, tedy 10x rychleji, než přes rozhraní USB 2.0.

SanDisk Extreme Pro UHS-II SD Card Reader/Writer

Momentálně jsou karty SanDisk Extreme Pro UHS-II k dispozici pouze na předobjednávku s dostupností v dubnu 2014. Stejně na tom je i čtečka karet SanDisk Extreme Pro UHS-II SD Card Reader/Writer.  Ceny karet jsou následující: 16 GB – 119,99 USD; 32 GB 199,99 USD a 64 GB 299,99 USD.

Zdroj: SanDisk.com.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)