Uživatelé Nikonu D600 podávají hromadnou žalobu

O fotoaparátu Nikon D600 je známo, že jeho závěrka dokáže docela hodně zaneřádit obrazový senzor kapkami oleje a prachem ze závěrky. Nejdříve před tím Nikon strkal hlavu do písku a dělal, jako by se nic nedělo. Pak ale, s narůstajícími stížnostmi, musel uznat, že přece jenom se závěrkou není něco v pořádku, a vydal k tomuto problému tiskovou zprávu.

 

 

Nedávno pronikly na veřejnost zprávy, že Nikon bude uživatelům fotoaparátu Nikon D600 měnit tyto fotoaparáty za Nikon D610. Toto jsou ale Nikonem nepotvrzené zprávy (viz tady).

Nyní se uživatelé tohoto modelu od Nikonu zřejmě už naštvali a hodlají podat na společnost Nikon hromadnou žalobu. Samozřejmě se jedná o aktivitu amerických uživatelů. Advokátní kancelář Lieff Cabraser Heimann&Bernstein hledá lidi, kteří mají stejný problém s tímto fotoaparátem. Pokud se chcete připojit, můžete tak učinit tady.

2615355331

Osobně si myslím, že k žádnému soudnímu sporu nedojde. Nikon si je vědom tohoto problému a veřejně jej přiznal. Myslím si, že udělá vše pro to, aby jeho zákazníci byli spokojeni. Co a jak ale udělá, je ve hvězdách.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *