Bře 092014
 

Společnost Panasonic uvádí na trh nové karty v sérii GOLD. Jedná se o SDXC a SDHC karty, které mají označení SDUC v souladu se specifikací UHS Speed Class 3. Karty jsou vhodné pro nahrávání videa ve 4K při minimální rtychlosti zápisu 30MB/s (240 Mbps). Při použití v zařízení kompatibilním s UHS-I může karta dosahovat rychlosti zápisu 45 MB/s a rychlosti čtení 90 MB/s.

 

V zařízeních, které nejsou kompatibilní s UHS Speed Class 3, bude rychlost zápisu 10 MB/s (80 Mbps). Karty budou k dispozici v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB.

Tyto karty jsou schopny stabilního a nepřetržitého nahrávání videa v reálném čase s minimální rychlostí zápisu 30 MB/s. Lze je použít nejen pro neomezené nahrávání 4K videa  pro záznam ve formátu MOV/MP4, ale je schopna zaznamenávat záznamy s vysokým bitrate až 200 Mbps (ALL-Intra), nebo 100 Mbps (IPB).

 

Panasonic GOLD Card

Karty v sérii GOLD nabizí dlouhotrvající uchování dat díky MLC flash paměti, která je vhodná pro opakované zapisování dat. GOLD série je vybavena také funkcí Proof 7, což znamená, že karty jsou odolné proti vodě, nárazům, magnetickému poli, elektrostatickým výbojům. Vestavěná popjistka chrání kartu proti přehřátí, nebo vznícení.

Více na stránkách společnosti Panasonic.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)