Bře 092014
 

MindShift je skupina profesionálních fotografů a designérů, kteří podporují zachování a ochranu přírodních zdrojů naší planety. Ovšem zabývají se i příslušenstvím pro fotografy. V jejich portfoliu najdeme fotobatohy, různá pouzdra na filtry či objektivy, pláštěnky na fotoaparáty nebo batohy a další.

 

 

R180° Professional a R180° Panorama

Jedná se o fotobatohy, které obsahují něco jako ledvinu pro fotoaparát a další příslušenství. Ledvina je schovaná ve spodní části batohu a pouhým přetočením okolo pasu tato ledvina vyjede z batohu a máme ji před sebou. Docela ideální řešení pro výlety do hor. Taky mě docela šte, že při každém pořízení snímku musím sundat batoh ze zad, vyndat fotoaparát, pořídit snímek, schovat fotoaparát a zase batoh nasadit na záda. Docela otrava. S těmito fotobatohy jste této činnosti ušetřeni. Ale více napoví obrázky a video.

MindShift

 

Filtr Hive

Pouzdro pro filtry. Do tohoto pouzdra lze uložit až 6 plochých filtrů do velikosti 100 x 150 mm a šest kulatých filtrů do průměru 82 mm.

MindShift Hive

 

Lens Switch Case

Pouzdro na objektiv. Toto pouzdro pojme jeden objektiv až o délce až 26 cm plus nějaké malé příslušenství, např. filtry.

MindShift Lens Case

 

UltraLight Camera Cover

Jakási závěsná pláštěnka pro fotoaparát. Výborné řešení, pokud potřebujete mít fotoaparát zavěšený na krku a je deštivo.

MindShift Camera Cover

 

Contact Sheet

Nepromokavá plachta, sbalená do malého balíčku. Hodí se, pokud potřebujeme položit batoh na mokrou zem.

MindShift Contact Sheet

 

Portfolio výrobků ještě obsahuje různé další příslušenství k výše uvedenému. Např. popruhy pro stativ, upevňovací popruhy, pláštěnku pro batoh, a další.

Více informací najdete na stránkách MindShift a názorné ukázky na kanálu MindShift na YouTube.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)