Dub 082014
 

Společnost Samsung Electronics, jednička na trhu v oblasti vyspělých technologií a inovátor v oblasti spotřební elektroniky, dnes oznámila, že bude nyní vyrabět novou řadu pokročilých SD a microSD paměťových karet, které jsou ideální pro digitální zobrazovací a mobilní zařízení. Produkty budou k dispozici v kategoriích PRO, EVO a STANDART a budou vhodné pro různé případy použití v různých úrovních výkonnosti jak pro běžné spotřebitele, tak i pro profesionály.

 

Samsung rozšířil výrobu paměťových karet o novou řadu pro použití v různých zařízeních spotřební elektroniky. Karty ve třech kategoriích PRO, EVO a Standart budou k dispozici v kapacitách od 4 GB do 64 GB. Nová řada paměťových karet má nový design a jednotlivé kategorie se budou lišit barevným provedením. Kategirii PRO poznáte podle stříbrné barvy, kategorii EVO podle oranžové a kategorii Standart podle smaragdově modré. Na všech kartách najdete výrazná čísla označující kapacitu karty v gigabajtech.

 

karty samsung

Samsung kladl velký důraz na kvalitu a spolehlivost této nové řady karet. Karty jsou vodotěsné, odolají nízkým i vysokým teplotám a jsou odolné vůči magnetickému poli. Všechny modely paměťových karet jsou schopny přežít 24 hodin v mořské vodě a pracovat v rozsahu teplot od -25°C do 85° C. Data uložená na kartách odolají rentgenovému záření. Krom toho odolají tlaku až 1,9 tuny.

 

Standart EVO PRO
SD Samsung SD Standart Samsung SD EVO Samsung SD PRO
 Micro SD Samsung Micro SD Standart Samsung Micro SD EVO Samsung Micro SD PRO
Typ SDHC SDHC SDHC, SDXC
Kapacita SD 4, 8, 16 a 32 GB 16 a 32 GB 16, 32 a 64 GB
Kapacita Micro SD 4, 8, 16 a 32 GB 8, 16, 32 a 64 GB 16, 32 a 64 GB
Rozhraní HS UHS-I UHS-I
Speed Class 6 10 10
UHS Speed Class I I
Rychlost až 24 MB/s až 48 MB/s čtení až 90 MB/s
zápis až 80 MB/s
Provozní teplota -25°C až 85°C -25°C až 85°C -25°C až 85°C

 

Přehled všech paměťových karet Samsung najdete zde. Ceny paměťových karet a jejich dostupnost zatím nejsou známy.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)