Dub 192014
 

Společnost Samyang, po vzoru ostatních výrobců objektivů, začal škádlit všechny fotografy zveřejněním nového teaseru. Podle něj Samyang zahájí „další krok “ a zve uživatele na společnou cestu do další úrovně kreativity a doufá, že si budete moci vychutnat nové produkty. Tento další krok začíná 28.dubna 2014.

 

Už v březnu vydala společnost Samyang dva teasery na nové produkty. Navíc Samyang nedávno změnil logo, což tohle vše dohromady dává tušit, že by se Samyang mohl vytasit s novými objektivy s autofokusem. Nestalo se tak.

Nyní opět Samyang přichází s teaserem, zveřejněným na Facebookových stránkách společnosti. A opět se vynořují spekulace, s čím se to korejec pochlubí. Že by opravdu konečně autofokus? Na to si musíme ještě pár dní počkat.

 

samyng_teaser

 

  One Response to “Samyang – budou AF objektivy?”

  1. […] Samyang uvádí na trh pět nových objektivů, na které nedávno upozorňovala reklamním teaserem. Očekávalo se, že Samyang konečně osadí své objektivy autofokusem. Nestalo se. Jedná se o […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)