Bude mít Olympus E-M1 video 4K?

Tato zpráva trochu rozvíří stojaté vody letní okurkové sezóny. Olympus údajně chystá nový firmware pro fotoaparát Olympus OM-D E-M1, což by samozřejmě nebylo nic mimořádného. Nový firmware vydávají pro své fotoaparáty všichi výrobci.  Ovšem jako mimořádnou se zdá neoficiální zpráva, že součástí nového firmware by měla být možnost natáčet video ve 4K standartu.

 

S touto zprávou přišel server 43rumors, kde tuto zprávu označili jako FT2. Což znamená, že pravděpodobnost pravdivosti této zprávy je 21 – 40%. Nový firmware by měl být hotov v září tohoto roku.

Možnost natáčet video ve 4K standartu by byla pro uživatele E-M1, holdujícím natáčení, opravdová lahůdka. K prachu a vodě odolnému hořčíkovému tělu spolu s 5-ti osým stabilizátorem obrazu a velkým elektronickým hledáčkem, dostanou majitélé E-M jedničky zadarmo, pouhým updatem firmware, hodně silný nástroj.

 

Olympus E-M1

Navíc se proslýchá, že Olympus představí na výstavě Photokina 2014 stříbrnou verzi fotoaparátu E-M1. E-M jednička byla, na rozdíl od modelů E-M5 a E-M10, k dispozici pouze v černé verzi.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *