Zář 062014
 

Společnost COSYSPEED GmbH z německého Edertalu se specializuje výhradně na příslušenství pro mirrorless fotoaparáty, nebo kompakty. Všechny výrobky společnosti se vyvíjejí v Německu a podléhají přísným kritériím kvality. Výroba pak probíhá v Německu, Asii a Africe. Portfolio výrobků společnosti COSYSPEED je zaměřeno na každodenní pohodlné a funkční používání. Společnost nyní avizuje předvedení nových výrobků na veletrhu Photokina 2014. Pokud se na veletrh chystáte, najdete ji ve stánku C026 v hale 4.1.

 

Společnost COSYSPEED představí na veletrhu Photokina 2014 dvě nové verze brašen Camslinger 160. Brašny jsou určeny pro mirrorless fotoaparáty a mohou do určité míry přizpůsobit svou velikost. Nové verze Camslinger 160 se budou vyrábět v šedé barvě pod označením Camslinger 160 Paris Gray a celočerná verze pak Camslinger 160 Street Edition.

 

 

camslinger_header

 

Camslinger brašny jsou novým a jedinečným konceptem pro přepravu mirrorless fotoaparátů. Poskytují rychlý a pohotový přístup k fotoaparátu a pohodlné nošení kolem pasu. Ideálně se hodí na cesty.

Stejně, jako dva nové modely, se brašny Camslinger vyznačují těmito vlastnostmi:

  • pohodlné nošení na boku
  • rychlý přístup k fotoaparátu jednou rukou
  • horní část brašny bez řemínků
  • možnost přizpůsobit velikost brašny
  • bezpečnostní uzávěr
  • bezpečné Loxx uzávěry

 

Celé portfolio výrobků společnosti COSYSPEED najdete na stránkách společnosti. Různé ukázky používání brašen najdete na kanálu Youtube.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)