Led 282015
 

Firma Transcend uvádí na náš trh novou čtečku paměťových karet CFast 2.0Transcend RDF2. Čtečku karet RDF2 uvítají především profesionálové využívající tyto karty pro focení a nahrávání videí v rozlišení 4K.

 

 

Formát karet CFast 2.0 se díky svým přenosovým rychlostem využívají především u profesionálních zařízení pro nahrávání datově náročných 4K videí. Oproti běžným CompactFlash kartám, jsou karty CFast 2.0 vybavené rozhraní Serial ATA a nejsou tedy kompatibilní se staršími čtečkami CF karet. Z tohoto důvodu společnost Transcend uvedla trh čtečku RDF2, která je navíc vybavena rozhraním USB 3.0 díky kterému je schopna přenášet data rychlostí až 500MB/s. To značně zkracuje dobu nutnou pro přenos obsáhlých dat a šetří tak čas na práci s videem.

 

Transcend RDF2

 

Čtečka karet Transcend RDF2 je zpětně kompatibilní s kartami CFast 2.0, CFast 1.1 a CFast 1.0. Firma Transcend dodává své výrobky včetně bezplatného softwaru RecoveRx umožňující obnovení náhodně odstraněných dat a jejích ochranu.

 

Specifikace:

Model RDF2
Rozhraní USB 3.0/2.0
Rozměry (d. x š. x v.) 67.6mm × 45mm × 15.2mm
Hmotnost 26g
Podporované standardy karet CFast 2.0, CFast 1.1 a CFast 1.0
Dodatečné aplikace RecoveRx

 

Transcend RDF2

Doporučená koncová cena čtečky karet Transcend RDF2 činí 1 190,- s DPH. Na produkt se vztahuje záruka 2 roky.

Více info na stránkách společnosti Transcend.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)