Zoner Photo Studio 17 míří na španělský trh

Nejoblíbenější český fotografický software Zoner Photo Studio 17 vychází v další jazykové verzi, tentokrát španělské. Brněnská firma ZONER software, aktuálně rostoucí především na americkém a německém trhu, tak cílí se svým produktem na další významnou jazykovou skupinu.

 

 

Pomocí španělské verze pokračujeme v postupném budování značky na zahraničních trzích, a to nejen v Evropě, ale i v USA a dalších amerických zemích s významným podílem španělsky mluvících obyvatel,“ popisuje tento krok Michal Prouza, ředitel softwarové divize společnosti ZONER software, a. s.

Zoner Photo Studio 17 není prvním produktem ve španělštině. Po verzích 9 a 15 byla do španělštiny lokalizovaná i neomezená webová galerie Zonerama nebo mobilní aplikace Zoner Photo Studio pro Android a Zoner Postcards. „Španělskou verzí ZPS 17 jsem tak vyšli vstříc zájmu ze strany současných zákazníků, kteří používají starší verze nebo program v angličtině,“ dodává Michal Prouza.

 

zps_spanelsky

 

Španělština je jedním z nejpoužívanějších jazyků na světě, z čehož vyplývá, že ve španělsky mluvícím světě má Zoner Photo Studio obrovský potenciál pro rozvoj. Od vzniku první španělské verze roste počet instalací meziročně o desítky procent. Zoner Photo Studio 17 bylo již vydáno v angličtině, němčině, slovenštině a ruštině, španělsky mluvící uživatelé tak byli nejsilnější jazykovou komunitou bez nejnovější verze.

Podobně jako ostatní jazykové verze, také španělská obsahuje všechny funkce, které znáte z českého ZPS 17.

Španělská verze Zoner Photo Studia 17 je v prodeji za 79 € a pro každého, kdo chce procvičit španělštinu, je ke stažení a vyzkoušení na 30 dní zdarma na adrese www.zoner.es.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *