TRANSCEND představuje karty SDHC/microSDHC odolné vůči nízkým teplotám

Firma TRANSCEND rozšiřuje nabídku průmyslových SD karet o nové modely SDHC a microSDHC. Karty mohou pracovat v širokém rozsahu teplot -40°C až 85°C, díky tomu jsou vhodné zejména pro malá zařízení, vyžadující spolehlivý provoz v extrémních podmínkách.

 

 

Nové nosiče jsou založeny na MLC flash čipech s kapacitou až 32GB. Maximální přenosová rychlost činí 19MB/s, příp. 17MB/s při čtení a zápisu. Karty podporují verzi 3.01 SD specifikace. Karty TRANSCEND SDHC jsou určeny pro různá průmyslová zařízení, jako jsou např. ruční čtečky čárových kódů, POS terminály, inzertní a multimediální zařízení ve vozidlech, zpracování dat ve zdravotnictví, videopřehrávače nebo kamerové monitorovací systémy.

Stejně jako karty SDHC jsou i nové microSDHC založené na čipech MLC a jejich kapacita je až 32GB. Karty podporují standard Class 10 a zajišťují maximální přenosovou rychlost 20MB/s při čtení a 17MB/s při zápisu. Nosiče jsou určeny pro použití v nejnovějších digitálních fotoaparátech, záznamových zařízeních, mobilních telefonech nebo mobilních navigací.

 

transcend

 

Konstrukce nových paměťových karet TRANSCEND z průmyslové série zajišťuje optimální ochranu před náročnými podmínkami. Nové nosiče jsou odolné proti vodě, elektrostatickým výbojům, rentgenovým zářením a nárazům. Jsou určeny k provozu při nízké a vysoké teplotě v rozsahu -40°C až 85°C. Vestavěný systém ECC zajišťuje automatickou korekci chyb vyskytujících se během přenosu dat.

 

Model SDHC microSDHC
Druh flash paměti MLC MLC
Rozměry (d. x š. x v.) 32 mm x 24 mm x 2,1 mm 11 mm x 15 mm x 1 mm
Maximální přenosová rychlost Čtení: 19MB/s

Zápis: 16MB/s
Pozor: Rychlost se může lišit podle používaného hardwaru a softwaru

Čtení: 20MB/s

Zápis: 17MB/s
Pozor: Rychlost se může lišit podle používaného hardwaru a softwaru

Napětí 2.7V~3.6V 2.7V~3.6V
Provozní teplota -40°C až 85°C -40°C až 85°C
Vlhkost 0%-95% 0%-95%
Dostupné kapacity 8GB, 16GB a 32GB 8GB, 16GB a 32GB

 

Karty TRANSCEND SDHC a microSDHC jsou dostupné v kapacitním provedení 8GB, 16GB a 32GB. Na nosiče se vztahuje dvouletá záruka výrobce.

Více informací: www.transcend-info.com

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *