Dub 122015
 

Členové organizace Technical Image Press Association (TIPA) se opět po roce šešli, aby vybrali nejlepší výrobek z oblasti zobrazovací techniky, které byly uvedeny na trh v průběhu právě uplynulých 12-ti měsících. Valná hromada se konala 20. března, tentokrát v Dubaji.

 

 

Organizace  TIPA sdružuje zástupce 28 odborných časopisů z 15-ti zemí světa a také spolupracuje s CJPC (Camera Journal Press Club), který sdružuje dalších 11 fotografických časopisů v Japonsku.

Mezi oceněnými výrobky je například DSLR Nikon D810 jako nejlepší profesionální DSLR. Dále jako nejlepší CSC fotoaparát ve třídě „expert“ byl zvolen Olympus OM-D E-M5 Mark II. Nikon COOLPIX P610 získal ocenění v kategorii nejlepší superzoom. Objektiv Canon EF 11-24/4L USM byl zvolen jako nejlepší profesionální objektiv. Nejlepším stativem se stal Manfrotto Befree v karbonové verzi.

 

tipa_awards_2015

 

Celý seznam oceněných výrobků najdete na stránkách TIPA Awards.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(poviné)

(poviné)